Jdi na obsah Jdi na menu

O nás

Hudební skupina Tři na Tři band

působí na jižní Moravě již více jak dvacet let. Díky své dlouholeté činnosti a stabilní členské sestavě si vybudovala skvělé renomé nejen v okruhu profesionálních hudebníků a mnohých pořadatelů. Skupina pravidelně vystupuje na plesech, firemních večírcích, zábavách, koncertech, a je také zvána na svatby a narozeninové oslavy.

Hlavními přednostmi skupiny Tři na Tři band je výhradně "LIVE" hudební produkce, profesionální hudební zázemí kapely, široký repertoár, který lze přizpůsobit charakteru pořádané akce, profesionální ozvučení pro vnitřní i venkovní produkce, výkonné LED osvětlení a vlastní doprava, které zajišťuje Vajda | hudba & zvuk & světla.

Na přání pořadatelů můžeme nabídnout např. bezdrátové mikrofony k moderování či možnost reprodukce hudby (CD/USB/SD a bluetooth, podporované soubory: MP3, WAV a AAC, vstup Jack 3,5 mm), vše bez nároků na náročnou instalaci, případně další možnosti dle domluvy s pořadatelem akce.

Skupina Tři na Tři band hraje v hudební formaci "TRIO", která je vhodná především na plesy, hodové zábavy, rodinné oslavy, dětské dny, firemní večírky, svatby, vinárny, rauty a akce ve velkém prostoru se střední i velkou návštěvností atd.  

Členové skupiny:

Michal Vajda - klávesy, zpěv (Brno).
Člen skupin: Expo, Motus, Wain, Pension, Trabant, Elko band, Expo & Pension, Český akademický sbor.
Osobní web: www.michalvajda.cz

p1270391.jpg

Jarda Odložilík - kytara, zpěv (Polsko).
Člen skupin: Motus, Forum II, Status Quo revival, Elko band, Expo & Pension.

img_5754.jpg